Maslak ingilizce kursları (5 (Beş) günde ingilizce quizler fiyat yorum)

Hızlı İngilizce öğrenmek için ne yapmalıyım?İnsanlar neden hızlı İngilizce öğrenmek isterler, hızlı İngilizce öğrenme isteği nereden ve nasıl doğar, hızlı İngilizce öğrenmek mümkün müdür, hızlı İngilizce öğrenmek için nelere dikkat etmek gerekir, işte tüm bu soruların cevabını sizler için araştırdık.

İngilizcenin önemini artırması, küreselleşmenin etkisi ve bu dilin özellikle uluslararası ticarette en çok kullanılan dil olması geçmişte İngilizce eğitimi almayan binlerce insanı hızlı öğrenmek için harekete geçirmiştir. Hızlı İngilizce öğrenmek özellikle iş dünyasında neredeyse zorunlu hale gelmiştir. İş dünyasının üyeleri için İngilizce öğrenmek zorunluluk haline gelmiştir. İngilizcenin geçmişte bu denli önemli olmaması ve uluslararası ticaretin şimdiki boyutlarında olamaması nedeniyle birçok insan bu dile ihtiyaç duymamıştır. Sonraları önemini her geçen gün artıran bu dil hızlı İngilizce öğrenmek isteyenlerin sayısında da artış olmasına neden olmuştur. Hızlı İngilizce öğrenmek için çaba harcayan insanların tamamının başarılı olduğunu söylemek de ne yazık k mümkün olmayacaktır. Doğru kurum ve programı bulamayan insanlar, emek ve paralarını boş yere harcamaktadır. Hızlı İngilizce öğrenmek için doğru adresi bulmak bu işin ilk kuralıdır.

Geçmişte okul hayatı dahil İngilizce eğitimi almış insanların büyük kısmı da yanlış sistem ve teknikler nedeniyle bu dili bir türlü öğrenememiştir. Bir İngilizce kursuna devam edip bu kursu yarıda bırakanların sayısı da azımsanamayacak ölçüdedir. Kursu yarıda bırakan insanların çokluğu uygulanan sistemde bir hata olduğunu açıkça göstermektedir. Dil kurslarının genelinde tek bir sistem vardır ve gelen tüm kursiyerler bu sisteme adapte edilir. İşte en büyük yanlışlık da budur. Çünkü bireylerin kişilik özellikleri ve öğrenme düzeyleri farklıdır. İnsanlar kendilerine uymayan sistem içerisinde boğulup gitmektedir. Bu da kısa süre sonra kursu yarıda bırakmaya kadar gitmektedir. Kursların çok uzun süreli olması da belirli bir aşamanın ardından bir bıkkınlığı da beraberinde getirmektedir. Bu sebeplerden ötürü İngilizce öğrenemeyenler de hızlı İngilizce öğrenmek için çaba harcamaktadır.

Hızlı İngilizce öğrenmek için de doğru sistemi bulmak önemlidir. 5 günde İngilizce programını 2001 yıldan buyana ülkemizde uygulayan Alta Eğitim Danışmanlık, hızlı İngilizce öğrenmek isteyenlerin adresi olmuştur. 5 günde İngilizce programı bireye göre sistem belirlemektedir. 5 günde İngilizce programına katılacak birey farklı testlerin akabinde kendisi için oluşturulan sistem eşliğinde İngilizce öğrenmektedir. 5 günde İngilizce programı bir eğitim biçimi değil tekniktir ve tamamen özel metotlardan oluşmaktadır. 5 günde İngilizce programını uygulayan ALTA eğitim Danışmanlık referanslarını da istenmeden katılımcılara sunmaktadır.

Alta Avrupa
Alta Plaza
No:8 Dilek Sok. Dikilitaş
Beşiktaş İstanbul
Tel :              444 5 486
Mobile: (0532) 774 30 05
Faks:    (0212) 327 67 40

—————————

Alta Asya
Alta Akademi
No:10 Gökçe Sok. Bağdat Cad.
Caddebostan İstanbul
Tel :             444 5 486
Mobile: (0533) 267 57 30
Faks:     (0216) 369 56 66

171

Bir Cevap Yazın